خدمات باغبانی چه قیمته؟

چند سوال را از طریق فرم زیر پاسخ بدید

گیاهان نیاز به مراقبت دارن تا همیشه سرحال و شاداب باشن، مراقبت‌هایی مثل هرس، کود دهی، سم‌پاشی، قلمه گیری و … نیاز به زمان و مهارت بالایی داره

که الآن شما با مشغله‌های زیاد وقت این کارها را ندارید پس متخصصان ما به شما کمک می کنن و روش درست نگهداری از گیاهان را به‌طور کامل به شما

مشاوره می دن.

گیاه پزشکی

هرس گیاهان یعنی چی؟

گیاهان برای رشد مطلوب و شادابی طولانی مدت نیاز به هرس دارند. هرس در اصل یعنی حذف شاخه‌ها و برگهای پیر گیاه تا فضا برای شاخه‌ها و برگهای جدید و جوان باز بشه. اما این کار نیاز به تخصص و دانش حرفه ای داره تا به بهترین صورت انجام بشه و بالاترین بازدهی رو داشته باشه ولی نگران نباشید کارشناسان گیاه‌سیتی گیاهان و درختان شما را به صورت حرفه‌ای و تخصصی هرس خواهند کرد.

آیا می دونید قلمه گیری از گیاهان چیه؟

شما برای اینکه گلهائی را که دوست دارید تکثیر کنید و تعداد بیشتری از آنها داشته باشین، باید از روشهای تکثیر بذر یا قلمه‌گیری استفاده کنید. اما قلمه‌گیری امری تخصصی و حرفه‌ای هست زیرا هر گیاهی روش خاص خود را برای قلمه‌گیری داره و هر قلمه‌ای از هر گیاه امکان تبدیل شدن به گیاه کامل و شاداب را نداره. پس ثبت درخواست کنید تا متخصصان ما بهترین قلمه را از گیاهان شما تهیه و آنها را تکثیر کنند.

قلمه گیری
کود دهی

چرا کوددهی به گیاهان لازمه؟

درسته که گیاهان در بستر خاک رشد و مواد غذائی مورد نیاز خود را از خاک دریافت می‌کنن اما مواد غذائی موجود در خاک محدود هستن و یا اینکه خاک به طور کل مواد غذائی لازمه را نداره. در این شرایط شما باید از کود مایع یا جامد استفاده کنین. اما به دلیل تنوع کودها در بازار و نداستن میزان کود لازم برای گیاه افراد دچار سردرگمی می‌شوند. اما نگران نباشید کارشناسان گیاه‌سیتی این کار را به بهترین صورت برای شما انجام خواهند داد.

برای چی باید سم پاشی کنیم؟

گیاهان مورد حمله آفات از جمله قارچ‌ها و باکتری‌ها قرار می‌گیرن که باید با آنها مبارزه کرد. بهترین راه مبارزه پیشگیری هست اما در برخی مواقع راهی جز استفاده از سموم وجود نداره. اما انتخاب بهترین سم از بین سم‌های متنوع بازار و استفاده درست و به موقع از سموم کاری‌ است تخصصی که کارشناسان گیاه‌سیتی به خوبی از پس آن بر می‌آیند.

سم پاشی گیاهان

آیا اصلاح و تعویض خاک لازمه؟

هر کدام از ما خانه‌ای داریم و خانه گیاهان هم خاک هست، خانه‌ای که گیاهان اکثر نیازهای خودشان مثل استقرار درست، تهیه غذا و …. را با آن تأمین می‌کنن و در بقای گیاهان نقش اساسی را ایفا می‌کند. اما هر گیاهی خاک مخصوص و متناسب با شرایط رشدی خودش را می‌خواهد مثلاً زهکش روان یا کمی سختی داشته باشه. از طرفی هر خاک بعد از گذشت مدتی ضعیف میشه و باید به موقع با خاک سالم‌تر جایگزین بشه اما شما نباید نگران اینگونه موارد باشید چون کارشناسان گیاه‌سیتی بهترین خانه را متناسب با گیاه شما می‌سازن و در اختیار گیاه شما قرار می‌دهند فقط کافی ثبت درخواست کنید.

منوی اصلی