پرسش و پاسخ های متداول

سوال هایی که معمولاً می پرسن

گیاه‌ پزشکی چیه؟

کسانیکه گل دارن خیلی دوستشون دارن و سعی می کنن ازشون خوب مراقبت کنن اما بعضی مواقع گیاهان هم مثل سایر موجودات زنده مریض میشن و نیاز به مراقبت‌های ویژه دارن در این موقع هست که کارشناسان متخصص ما مثل دکترها گیاهان شما را ویزیت تخصصی می کنن و به شما مشاوره میدن تا حال گل تون مثل روز اول بشه.

ویزیت شامل چه چیزهایی هست؟

ویزیت شامل ارائه برنامه آبیاری، مشخص کردن مکان مناسب، میزان نور موردنیاز، میزان رطوبت موردنیاز، برنامه کود دهی و سم‌پاشی و ... که با توجه به نیاز گیاه تجویز میشه.

ویزیت مجازی چیه؟

ویزیت مجازی برای کسانی هست که خارج از شهر اصفهان زندگی می‌کنند و یا به هر دلیلی امکان دریافت ویزیت حضوری را ندارند. اینجاست که شما تنها با ارسال عکس گلهاتون و بعد از جواب دادن به یکسری سؤالات و بدون نیاز به خروج از منزل ویزیت را از متخصصان حرفه‌ای ما که با صبر و حوصله گل‌های شمارا بررسی می‌کنند دریافت می‌کنید.

در ويزيت مجازي به چه سؤالاتي بايد پاسخ دهم؟

به سؤالات زیر باید پاسخ بدید: 1- برنامه آبیاری به چه صورت است؟ 2- میزان آبیاری گیاه شما چقدر است (برحسب لیتر یا لیوان)؟ 3- چه مدت است که این گیاه را نگهداری می‌کنید؟ 4- شرایط مکانی گیاه یعنی گیاه را در کجا نگهداری می‌کنید؟ 5- چه مدت از زمان کود دهی، سم‌پاشی و یا تعویض گلدان گیاه می‌گذرد؟ 6- توضیحاتی در مورد بیماری گیاه که باید توضیح دهید

ويزيت حضوري چيه؟

دوستانی که در شهر اصفهان زندگی می کنن این امکان را دارن که متخصصان حرفه‌ای ما را در منزل خودشان داشته باشن بنابراین کارشناسان ما می‌توانند با توجه شرایط محیطی مثل دما، رطوبت، نور و ویژگی‌های مکانی گیاه، ویزیت دقیق‌تری را ارائه بدهند در ضمن اگر عکس گیاه تون را بفرستید متخصصان ما کود و سم لازم را خریداری می کنن و دیگه لازم نیست برای خرید از منزل خارج بشید.

ویزیت دوره‌ای چیه؟

ما برای شرکت‌ها یا کسانی که می‌خواهند هر 3 ماه یا 6 ماه یک‌بار گل هاشون بررسی بشه ویزیت دوره‌ای را گذاشتیم تا اگه خودشان به خاطر مشغله زیاد فراموش کردن ما مراقب گل هاشون باشیم.

خدمات باغبانی چیه؟

امروزه با توجه به مشغله زیاد وقتی برای رسیدگی به گلدان‌ها، باغچه‌ها و ... نمی مونه اما ما این کارها را برای شما آسان کردیم فقط کافیه کارشناسان ما بیان تا کود دهی، سم‌پاشی، قلمه زدن، تعویض گلدان و هرس را به‌صورت حرفه‌ای برای شما انجام بدهند. شما هم دیگه نگران رسیدگی به گلدان‌ها و باغچه هاتون نباشید.

چگونه تراس یا بهارخواب را زیبا می کنید؟

ما برای تراس یا بهارخواب دو نوع خدمت را ارائه می‌کنیم. یکی گل‌آرایی که با گل‌های زیبا و مناسب، محیط شمارا به بهترین شکل زیبا می‌کنیم و یکی دیگه هم طراحی دکوراسیون تراس یا بهارخواب توسط طراحان حرفه‌ای و گل‌آرایی که فضاهای دل‌نشینی را برای شما فراهم می‌کنیم.

چگونه ثبت درخواست کنیم؟

خیلی راحت از روش‌های دایرکت اینستاگرام، ادمین کانال تلگرام و ارسال درخواست از طریق سایت می‌توانید درخواست خود را ثبت کنید تا در اسرع وقت هماهنگی‌های لازم با شما انجام شود و کارشناسان ما در محل حاضر شوند.

ضمانت هم دارید؟

بله تمام خدمات ما شامل ضمانت است تا در صورت نارضایتی شما حتی در شرایطی امکان بازگشت هزینه وجود داشته باشد.

هزینه خدمات به چه صورت است؟

برای خدمات گیاه‌پزشکی، باغبانی، طراحی و گل‌آرایی در هنگام ثبت درخواست قیمت حدودی به شما داده می‌شود و بعد از بازدید کارشناس قیمت نهایی اعلام خواهد شد که البته قیمت‌های بسیار اقتصادی و خوبی هستند، برای طراحی و گل‌آرایی تراس یا بهارخواب باید حتماً بازدید حضوری صورت بگیره بعد قیمت نهایی که مناسب و اقتصادی هست به شما اعلام میشه.
ما برای کمک اینجا هستیم ! تماس با ما

منوی اصلی