پنل فروشندگان در گیاه سیتی

چرا در گیاه سیتی خدماتم را ارائه کنم؟

از تخصص و مهارت خودت در زمینه گل و گیاه و کشاورزی کسب درآمد کن!

امکان درآمد بیشتر از 4,000,000 میلیون تومان در ماه

گیاه سیتی چیه؟

گیاه سیتی پلی مطمئن میان مشتریان و متخصصان حوزه کشاورزیه، ایـن امـکان را به کـاربران خود می‌ده تا هـر خـدمتی در حوزه گل و گیاه و کشاورزی که مورد نیازشون هست از طریق وبسایت به راحتی و در هـر سـاعتی از شبانه‌روز سـفارش دهند.

کمک به درآمد بیشتر شما!

گیاه سیتی خیلی به کیفیت اهمیت میده، با افزایش کیفیت خدمات شما و رضایت مشتریان، شما می تونید امتیاز بیشتری کسب کنید و خوب گیاه سیتی هم با کم کردن تعرفه حق کمیسیون کمک می کنه شما رشد بیشتر و درآمد بیشتری کسب کنید.

طیف گسترده مشتری ها در همه جا!

گیاه سیتی طیف گسترده ای از مشتریان برای دریافت خدمات در همه جا داره، گیاه سیتی در طول سال حتی در روزهای تعطیل هم شرایطی ایجاد می کنه که شما بتونید درآمد داشته باشید.

چرا نیاز به جا و سرمایه نیست!

شاید تا به حال به خاطر نداشتن محل یا سرمایه دست به کار نشدین، در گیاه سیتی هر کجا که باشید می تونید از طریق وبسایت نیاز مشتریان را ببینید و کاری که مورد نظرتون هست را انتخاب کنین و سریع دست به کار بشین، پس زود باش!

می تونی رئیس باشی!

در گیاه سیتی شما هر وقت دوست داشتین می تونید کار کنید، هر موقعیتی که براتون مناسب تر بود کار می گیرید، پس شما هستین که رئیس خودتون هستین، این کیفیت کار شماس که حرفه شما را ارتقاء میده و از کسی دستور نمی گیرید، جالب نیست!

مراحل ثبت نام چطوریه؟

خیلی راحته، با انجام چند مرحله ساده می تونید خدماتتون را ارائه کنید.

1

دریافت فایل آموزشی

  • فایل آموزشی را در اختیار شما قرار می دهیم تا کامل با روش کار آشنا بشین
2

ارسال مدارک مورد نظر به گیاه سیتی از طریق ایمیل info@giahcity.com

  • کپی شناسنامه و کارت ملی
  • عکس ۳*۴
  • کارت مهارت یا مدرکی که اثبات کنه شما در این کار مهارت لازم را دارین
  • کپی اجاره‌نامه یا سند خانه
  • قبض آب، برق، گاز یا تلفن
  • شماره حساب شبا که به اسم خودتون باشه
  • گواهی عدم سوء پیشینه
3

مراحل ثبت نام تمام شد

  • به همین راحتی مراحل ثبت نام تموم شد و الان شما عضوی از خانواده گیاه سیتی هستین و می تونید سفارشات خودتون را مشاهده کنید.
4

رشد و گسترش کسب و کار شما توسط گیاه سیتی

  • حالا که شروع به کار کردید گیاه سیتی از شما حمایت می کنه و در کسب درآمد و دریافت پول و ارائه بهتر خدمات به شما مشاوره میده

حالا چطوری در گیاه سیتی کسب درآمد کنیم؟

انتخاب کار از وبسایت گیاه سیتی

بعد از اینکه در گیاه سیتی ثبت نام کردید به لیست کارهایی که از مشتریان درخواست دادن دسترسی پیدا می کنید، حالا فرصت دارید محل کار و ساعت انجام را بررسی کنید اگر مایل بودین آمادگی خودتون را اعلام کنید.

100%
برد مشتری
100%
برد شما

با مشتری برای شروع به کار توافق کنید

گیاه سیتی اعلام آمادگی شما را به مشتریان اطلاع می دهد و شماره تماس شما در اختیارشون قرار می گیره و شما می تونین در مورد جزئیات کار با مشتری صحبت کنید.

کار را انجام بدید و درآمد کسب کنید

حالا به محل مورد نظر مشتری خواهید رفت و بعد از انجام کار وجه را دریافت می کنید.

حواستون باشه که هر چه کار را صحیح تر، دقیق تر، تمیزتر انجام بدین باعث کسب امتیاز بیشتر از مشتری ها می شین و نهایتاً کارهای جدید راحت تر دریافت می کنید.

توجه : شما در هر مکان و هر ساعتی از شبانه روز می تونین درخواست های مشتریان را در گوشی موبایل یا کامپیوتر خودتون مشاهده کنید و سفارش را قبول کنید.

پرسش های متداول

اینجا برخی از سوالاتی که معمولاً از گیاه سیتی می پرسن آوردیم

متخصصین، چه کارهایی در گیاه سیتی می تونن انجام دهند؟

شما متخصصین هر کاری که مربوط به گل و گیاه و کلاً حوزه کشاورزی هست از ویزیت مجازی، ویزیت دوره ای، ویزیت حضوری، تعویض گلدان منازل، مشاوره خرید گل و گیاه، هرس، قلمه گیری، کوددهی، اصلاح و تعویض خاک گرفته تا کارهای هنری مثل طراحی تراس، معماری فضای سبز، گل آرایی، طراحی باغ و ویلا، زیباسازی و محوطه سازی بیمارستان، شرکت ها، ارگان های دولتی و خصوصی و … کلاً هر کاری که با گل و گیاه اخت شده شما می تونین در گیاه سیتی انجام بدین. پس جای شما متخصص عزیز اینجاست.

ساعت کار یا بازه زمانی متخصص در گیاه سیتی به چه صورته؟

ما در گیاه سیتی محدودیت ساعتی یا زمانی نداریم یعنی شما هر ساعتی که آزاد هستین و امکان ارائه خدمات دارین می تونید از طریق گیاه سیتی سفارشات مشتریان را بررسی کنین و برای اجرای کار اعلام آمادگی کنید.

در چه مناطقی می تونیم فعالیت کنیم؟

در هر شهر یا کشوری که گیاه سیتی امکان سرویس دهی داشته باشد شما می تونید کار بگیرین و دست به کار بشین. ضمناً شما می تونید در کلان شهرها هم با در نظر گرفتن بعد مسافت کار بگیرید.

آیا امکان داره به هر شرایطی نخواستیم عضویت خودمون را در گیاه سیتی لغو کنیم؟

بله، در گیاه سیتی شما هیچ اجباری برای ادامه فعالیت ندارید و هر زمان که خواستین می تونید عضویت خودتون را لغو و دیگه سفارشی قبول نکنید.

آیا بازم سوال دارین؟ اگر هنوز جوابتون را نگرفتین روی دکمه های زیر کلیک کنید.

منوی اصلی