قرارداد همکاری در فروش

شرکت برنا فن آروان گیتی به شماره ثبت 71897 و با نام تجاری گیاه سیتی ، "پلتفرم چند فروشندگی گیاه سیتی" که از اين پس در اين قرارداد  "سایت" ناميده می‌شود را به منظور خرید و استفاده کاربران از محصولات و خدمات ارائه شده توسط پذیرندگان (فروشندگان) شامل پذیرندگان موجود در پلتفرم گیاه سیتی و پذیرندگان آنلاین یا حضوری خارج از پلتفرم گیاه سیتی ارائه می کند. این قرارداد بین شرکت برنا فن آوران گیتی به شماره ثبت 71897 که این پس "مجری" نامیده  می شود و پذیرنده (فروشنده) محصولات و خدمات ، که از این پس "همکار" نامیده  می شود، به منظور تعیین تعهدات و تکالیف طرفین در خصوص همکاری در فروش محصولات و خدمات همکار در سایت مجری منعقد می گردد. پذیرنده (فروشنده) متقاضی استفاده از خدمات سایت مجری ملزم است مقررات مربوط به استفاده از سایت را که در ذیل آمده است به طور کامل اجرا کند. پذیرش این امر به منزله قبول و امضای الکترونیکی این قرارداد است.

 

ماده 1- موضوع قرارداد:

فروش و بازاريابی اينترنتی محصولات همکار توسط مجری با کارمزد توافق شده در متن اين قرارداد.

 

ماده2- مدت انجام قرارداد:

اين قرار داد از زمان انعقاد تا دو سال (24 ماه) اعتبار دارد و در صورت عدم اقاله، خاتمه و یا فسخ قرارداد از سوی طرفین قرارداد، الحاقیه ها و دستورالعمل های وابسته به آن به صورت خودکار طبق آخرین شرایط مندرج در حساب کاربری همکار در انتهای هر سال به مدت یک سال شمسی دیگر تمدید می گردد و همکار با ادامه فعالیت خود تمدید را پذیرفته است.

 

ماده 3- مبلغ قرارداد:

بر اساس اين قرارداد مجری موظف است تا نسبت به بازاريابی محصولات همکار اقدام نموده و اقدام به فروش محصولات ايشان در سایت اينترنتی خود نمايد و مبلغ قرارداد به صورت درصدی از فروش خواهد بود و در ازاي فروش محصولات مقدار 15 درصد در ازای فروش تکی به عنوان کارمزد توسط مجری دريافت خواهد شد و مابقی به همکار در زمان تسویه پرداخت می‌شود. اين کارمزد بر اساس سياست مجری و به منظور افزايش فروش از طریق تولید محتوا، بازاریابی، تبلیغات و جبران بخشی از هزینه‌ها به مجری تعلق مي گيرد.تعيین کارمزد به صورت توافقی خواهد بود.

 

ماده 4- شرایط حاکم بر قرارداد:

1-4) طرفین موظفند کلیه اطلاعات محرمانه طرف دیگر از جمله اسناد حقوقی و توافق نامه همکاری فی‌مابین را در زمان قرارداد و پس از آن محرمانه نگاه دارند، مگر با دستور مورد مراجع ذی صلاح قانونی.

2-4) هيچ یک از مواد و مفاد قرارداد حاضر به معناي شراکت یا وجود رابطه کارگر و کارفرمائی فی‌مابین همکار و مجری نمی باشد.

3-4) در صورت بروز عوامل فورس ماژور، قرارداد به طور موقت متوقف و پس از رفع آن به همان روال سابق ادامه می یابد.

4-4) کلیه ابلاغیه ها، اخطارها، پیام‌ها و مکاتبات مجری از طریق پنل کاربری همکار ، ایمیل معرفی شده ی ایشان و تماس تلفنی صورت می‌گیرد. مجری مسئولیتی در خصوص عدم توجه و یا عدم مشاهده پیام‌ها توسط همکار نخواهد داشت.

5-4) در صورتی که در خصوص هر یک از شروط عدم مسئولیت یا نقض هر یک از مقررات کشور در رابطه با توزیع کالا یا محصولات همکار ، مسئولیتی بر مجری تحمیل گردد، همکار موظف است که کلیه خسارات مادی و معنوی وارده بر مجری را جبران نماید.

 

ماده 5- تعهدات مجری:

1-5) امکان ثبت محصولات همکار را در سایت گیاه سیتی فراهم آورد.

2-5) جهت بازاریابی، تبلیغات و افزایش فروش محصولات همکار تولید محتوا نماید.

3-5) مجری مجاز است با عنایت به شرایط و سیاست های شرکت ، در صورت نیاز شرایط و بندهای قرارداد را اصلاح نماید. تغییرات به محض به روزرسانی وپس  اطلاع به همکار و توافق طرفین ، اجرایی خواهد شد و ادامه همکاری همکار به منزله پذیرش تغییرات خواهد بود.

4-5) مجری آموزش‌های لازم (بارگذاری و به روزرسانی لیست کالاها، موجودی آنها و قیمت فروش) جهت استفاده از سایت را به همکار ارائه خواهد داد. تغییراتی که در نتیجه فروش کالا در مقدار کالا ایجاد می‌گردد و همچنین مشخصات سفارشات در هر لحظه برای همکار در پنل کاربری وی قابل مشاهده خواهد بود.

5-5) مجری می تواند محتوای ارائه شده توسط همکار و محتوای پیوند داده شده با آن را به منظور ارزیابی و آزمایش مورد استفاده قرار داده و آنها را در آرشیو خود نگهداری نماید.

6-5) مجری موظف است پس از ثبت درخواست تسویه حساب از جانب همکار، کارمزد مندرج در ماده  را 3 کسر و مبلغ باقی مانده را حداکثر تا 48 ساعت کاری به حساب همکار واريز نماید. بديهي است در صورت تاخير در واريز توسط بانک، واريز توسط مجری نیز با تاخير انجام خواهد شد. لازم به ذکر است، فاصله بین هر ثبت درخواست تسویه حساب از جانب همکار باید بیش از 14 روز کاری باشد، در غیر این صورت مجری تعهدی در قبال درخواست ثبت شده ندارد.

 

ماده 6- حقوق و تعهدات همکار:

1-6) يک پنل فروش در اختيار همکار قرار مي گيرد و همکار مي تواند علاوه بر دریافت فاکتور سفارشات توسط این پنل، وضعيت مالي خود را نیز مشاهده نمايد.اين پنل متعلق به سايت مجری بوده و فقط در مدت قرارداد در اختيار همکار مي باشد و کليه حقوق مادي و معنوي آن متعلق به مجری است.

2-6) به محض ثبت سفارش توسط مشتری، همکار مي بايست حداکثر ظرف مدت 24 ساعت کاري سفارش را از حالت معلق خارج کرده و نسبت به بسته بندي و ارسال سفارش اقدام نمايد. لازم به ذکر است در صورتی که همکار در بارگذاری و قیمت گذاری محصول ثبت سفارش شده خطایی کرده باشد، به خاطر اشکالاتی که در سيستم حسابداري سايت به وجود خواهد آمد، همکار ديگر حق تغيير يا ويرايش سفارش ثبت شده  را ندارد و فقط می بايست سفارش را ارسال نماید.

3-6) مسئوليت سفارشات ارسالي شامل هرگونه خرابي، تفاوت قيمت، عدم تطابق محصول با سفارش و يا هر موردی که باعث اعتراض یا انصراف مشتری از خرید شود، بر عهده همکار بوده و مجری هيچگونه مسئوليتي در اين قبال ندارد.همچنین کليه هزينه هاي برگشتي محصول به عهده همکار خواهد بود. از طرفی اگر باعث متضرر شدن مجری و آسیب به نام تجاری گیاه‌سیتی شود، توسط مجری مورد بررسي قرار خواهد گرفت و در صورت نیاز مطابق ماده 12 عمل خواهد شد.

4-6) شماره حساب درگاه پرداخت متعلق به مجری بوده و هرگونه پرداختی باید تنها از طریق همین شماره حساب باشد و همکار حق دریافت هیچ مبلغی خارج از روند پرداخت سایت گیاه سیتی را ندارد.

5-6) همکار حق فروش اینترنتی محصولات خود با سايتي غير از مجری را ندارد و در صورت مشاهده تخلف، مطابق ماده 12 عمل خواهد شد.

6-6) در صورتي که موجودي يک محصول به اتمام رسيده و يا به هر دليل همکار مايل به فروش آن محصول نباشد، همکار مي بايست بلافاصله از طریق پنل خود، محصول را از سيستم فروش خارج کند. لذا مطابق اين بند از قرار داد همکار حق انصراف از ارسال يک سفارش را به دليل اتمام موجودي از خود ساقط مي نمايد و در صورت تخلف  مطابق بند 13 عمل خواهد شد.

7-6) همکار خود شخصاً اقدام به عکسبرداری و بارگزاری محصول می نماید و پس از تاييد مجری، در سايت نمايش داده خواهد شد.

8-6) حفظ اطلاعات حساب کاربری از جمله نام کاربری و رمز عبور بر عهده مجری بوده و در صورت عدم دقت در حفظ اطلاعات و سوءاستفاده از آنها ، هیچگونه مسئولیتی مورد توجه همکار نخواهد بود.

 

ماده 7- قطع همکاری:

در صورت اعلام مراجع ذيصلاح مبني بر عدم فروش محصولات همکار در مجری، همکاري قطع خواهد شد و محصولات همکار از سایت حذف مي شود و با همکار ظرف مدت 72 ساعت کاری به طور کامل تسويه حساب خواهد شد.

 

ماده 8- فسخ قرارداد:

هر یک از طرفین می تواند با اعلام کتبی ۳۰ روزه به طرف مقابل قرارداد را فسخ نماید. در صورت فسخ و قطع همکاری محصولات همکار از مجری حذف مي شود و با همکار ظرف مدت 72 ساعت به طور کامل تسويه حساب خواهد شد.

1-8) همکار موظف است کليه سفارشات معلق و آماده به ارسال را ارسال نمايد. در غير اينصورت امکان تسويه حساب ميسر نبوده و منوط به ارسال سفارشات معلق و آماده به ارسال مي باشد.در صورت امتناع همکار به ارسال سفارشات معلق و آماده به ارسال ، مبلغ سفارشات معلق و آماده به ارسال از حساب وي کسر ، تسويه حساب انجام و سپس قرارداد فسخ خواهد شد.

 

ماده 9- حل اختلاف:

1-9) حل اختلاف بین مشتری و همکار:

در صورت بروز هرگونه اختلاف در رابطه ی بین مشتری و همکار ، مورد اختلاف توسط مجری به عنوان داور مورد رضایت طرفین بررسی و نتیجه برای طرفین لازم الاجرا خواهد بود.

2-9) حل اختلاف در تفسیر این قرارداد:

الف) در صورت بروز هرگونه اختلاف در رابطه با تفسیر مفاد و اجرای قرارداد حاضر، ابتدا طرفین تلاش می نمایند تا از طریق مذاکره، صلح و سازش مورد را مرتفع نمایند. در صورت لاینحل ماندن مورد اختلاف، حق مراجعه به مراجع ذیصلاح قانونی شهر اصفهان برای طرفین محفوظ خواهد بود.

ب) در زمان بروز اختلاف، در صورت توافق طرفین دو طرف به انجام تعهدات اوليه خود بر اساس قرارداد تا حل مناقشه ادامه مي‌دهند، در غیر این صورت تا زمان حل و فصل کامل موضوع اختلاف تعهدات طرفین متوقف خواهد شد.

 

ماده 10- تفسیر قرارداد

۱-10 (در صورتی که به موجب حکم دادگاه یا قوانین جاری کشور هر یک از مقررات این قرارداد نامعتبر شناخته شود، اولاً خدشه‌ای به سایر مفاد قرارداد وارد نشده و ثانیاً پیشنهاد مجری در خصوص اجرای سایر مفاد قرارداد به نحوی که بیشترین تطابق را با اراده اولیه طرفین داشته باشد، پذیرفته خواهد شد.

۲-10) کلیه حقوق مجری (مصرح در این قرارداد) در زمان قرارداد و پس از آن قابل پیگیری می باشد.

 

ماده 11- ضمائم و پیوست‌ها:

1-11) در صورت فيلتر یا هک شدن سایت مجری و يا هرگونه اشکالي که به طور ناگهاني براي مجری رخ دهد و همکار نقشی در این اتفاق نداشته باشد، مجری موظف است در سریعترین زمان ممکن به رفع مشکل بپردازد. در صورتی که مشکل برطرف نشد و در صورت درخواست همکار، مجری موظف است تا نسبت به تسويه حساب همکار به طور کامل اقدام نمايد.

2-11) در صورت فيلتر شدن سایت مجری اگر تخلف مربوطه بر عهده همکار باشد(شامل فروش محصولات غير مجاز توسط پنل و...) مي بايست مبلغ ده میلیون ريال به عنوان ضرر و زيان توسط همکار به مجری پرداخت گردد.

3-11) مجری مي تواند با توجه به اقتضاي شرایط فعاليت خود را متوقف نمايد و در صورت توقف، مي بايست اقدام به تسويه حساب کامل با همکار نمايد و تا آخرين سفارش توزيع شده و واريز مبلغ آن، امکان دسترسي همکار را به پنل فروش فراهم آورد و پس از تسويه کامل مي تواند پنل را از دسترس همکار خارج سازد.

4-11) چنانچه به موجب این قرارداد از جانب همکار خسارتی به مجری یا مشتری نهایی وارد آید، همکار ضامن جبران خسارت می باشد. بدیهی است شرایط این بند جدای از ماده تخلف از قرارداد است و قابل پیگیری در مراجع ذیصلاح جمهوری اسلامی ایران خواهد بود.

5-11) هزینه ارسال سفارشات بر عهده مشتری می‌باشد.

 

ماده 12- تخلف از قرارداد:

در صورت بروز تخلف هاي مندرج در ماده‌های فوق کليه محصولات همکار از مجری حذف خواهد شد و پس از بررسی خسارات و حسابرسی ظرف مدت 72 ساعت به طور کامل با همکار تسويه حساب انجام مي گردد.

قرارداد همکاری در فروش

شرکت برنا فن آروان گیتی به شماره ثبت 71897 و با نام تجاری گیاه سیتی ، "پلتفرم چند فروشندگی گیاه سیتی" که از اين پس در اين قرارداد  "سایت" ناميده می‌شود را به منظور خرید و استفاده کاربران از محصولات و خدمات ارائه شده توسط پذیرندگان (فروشندگان) شامل پذیرندگان موجود در پلتفرم گیاه سیتی و پذیرندگان آنلاین یا حضوری خارج از پلتفرم گیاه سیتی ارائه می کند. این قرارداد بین شرکت برنا فن آوران گیتی به شماره ثبت 71897 که این پس "مجری" نامیده  می شود و پذیرنده (فروشنده) محصولات و خدمات ، که از این پس "همکار" نامیده  می شود، به منظور تعیین تعهدات و تکالیف طرفین در خصوص همکاری در فروش محصولات و خدمات همکار در سایت مجری منعقد می گردد. پذیرنده (فروشنده) متقاضی استفاده از خدمات سایت مجری ملزم است مقررات مربوط به استفاده از سایت را که در ذیل آمده است به طور کامل اجرا کند. پذیرش این امر به منزله قبول و امضای الکترونیکی این قرارداد است.

 

ماده 1- موضوع قرارداد:

فروش و بازاريابی اينترنتی محصولات همکار توسط مجری با کارمزد توافق شده در متن اين قرارداد.

 

ماده2- مدت انجام قرارداد:

اين قرار داد از زمان انعقاد تا دو سال (24 ماه) اعتبار دارد و در صورت عدم اقاله، خاتمه و یا فسخ قرارداد از سوی طرفین قرارداد، الحاقیه ها و دستورالعمل های وابسته به آن به صورت خودکار طبق آخرین شرایط مندرج در حساب کاربری همکار در انتهای هر سال به مدت یک سال شمسی دیگر تمدید می گردد و همکار با ادامه فعالیت خود تمدید را پذیرفته است.

 

ماده 3- مبلغ قرارداد:

بر اساس اين قرارداد مجری موظف است تا نسبت به بازاريابی محصولات همکار اقدام نموده و اقدام به فروش محصولات ايشان در سایت اينترنتی خود نمايد و مبلغ قرارداد به صورت درصدی از فروش خواهد بود و در ازاي فروش محصولات مقدار 15 درصد در ازای فروش تکی به عنوان کارمزد توسط مجری دريافت خواهد شد و مابقی به همکار در زمان تسویه پرداخت می‌شود. اين کارمزد بر اساس سياست مجری و به منظور افزايش فروش از طریق تولید محتوا، بازاریابی، تبلیغات و جبران بخشی از هزینه‌ها به مجری تعلق مي گيرد.تعيین کارمزد به صورت توافقی خواهد بود.

 

ماده 4- شرایط حاکم بر قرارداد:

1-4) طرفین موظفند کلیه اطلاعات محرمانه طرف دیگر از جمله اسناد حقوقی و توافق نامه همکاری فی‌مابین را در زمان قرارداد و پس از آن محرمانه نگاه دارند، مگر با دستور مورد مراجع ذی صلاح قانونی.

2-4) هيچ یک از مواد و مفاد قرارداد حاضر به معناي شراکت یا وجود رابطه کارگر و کارفرمائی فی‌مابین همکار و مجری نمی باشد.

3-4) در صورت بروز عوامل فورس ماژور، قرارداد به طور موقت متوقف و پس از رفع آن به همان روال سابق ادامه می یابد.

4-4) کلیه ابلاغیه ها، اخطارها، پیام‌ها و مکاتبات مجری از طریق پنل کاربری همکار ، ایمیل معرفی شده ی ایشان و تماس تلفنی صورت می‌گیرد. مجری مسئولیتی در خصوص عدم توجه و یا عدم مشاهده پیام‌ها توسط همکار نخواهد داشت.

5-4) در صورتی که در خصوص هر یک از شروط عدم مسئولیت یا نقض هر یک از مقررات کشور در رابطه با توزیع کالا یا محصولات همکار ، مسئولیتی بر مجری تحمیل گردد، همکار موظف است که کلیه خسارات مادی و معنوی وارده بر مجری را جبران نماید.

 

ماده 5- تعهدات مجری:

1-5) امکان ثبت محصولات همکار را در سایت گیاه سیتی فراهم آورد.

2-5) جهت بازاریابی، تبلیغات و افزایش فروش محصولات همکار تولید محتوا نماید.

3-5) مجری مجاز است با عنایت به شرایط و سیاست های شرکت ، در صورت نیاز شرایط و بندهای قرارداد را اصلاح نماید. تغییرات به محض به روزرسانی وپس  اطلاع به همکار و توافق طرفین ، اجرایی خواهد شد و ادامه همکاری همکار به منزله پذیرش تغییرات خواهد بود.

4-5) مجری آموزش‌های لازم (بارگذاری و به روزرسانی لیست کالاها، موجودی آنها و قیمت فروش) جهت استفاده از سایت را به همکار ارائه خواهد داد. تغییراتی که در نتیجه فروش کالا در مقدار کالا ایجاد می‌گردد و همچنین مشخصات سفارشات در هر لحظه برای همکار در پنل کاربری وی قابل مشاهده خواهد بود.

5-5) مجری می تواند محتوای ارائه شده توسط همکار و محتوای پیوند داده شده با آن را به منظور ارزیابی و آزمایش مورد استفاده قرار داده و آنها را در آرشیو خود نگهداری نماید.

6-5) مجری موظف است پس از ثبت درخواست تسویه حساب از جانب همکار، کارمزد مندرج در ماده  را 3 کسر و مبلغ باقی مانده را حداکثر تا 48 ساعت کاری به حساب همکار واريز نماید. بديهي است در صورت تاخير در واريز توسط بانک، واريز توسط مجری نیز با تاخير انجام خواهد شد. لازم به ذکر است، فاصله بین هر ثبت درخواست تسویه حساب از جانب همکار باید بیش از 14 روز کاری باشد، در غیر این صورت مجری تعهدی در قبال درخواست ثبت شده ندارد.

 

ماده 6- حقوق و تعهدات همکار:

1-6) يک پنل فروش در اختيار همکار قرار مي گيرد و همکار مي تواند علاوه بر دریافت فاکتور سفارشات توسط این پنل، وضعيت مالي خود را نیز مشاهده نمايد.اين پنل متعلق به سايت مجری بوده و فقط در مدت قرارداد در اختيار همکار مي باشد و کليه حقوق مادي و معنوي آن متعلق به مجری است.

2-6) به محض ثبت سفارش توسط مشتری، همکار مي بايست حداکثر ظرف مدت 24 ساعت کاري سفارش را از حالت معلق خارج کرده و نسبت به بسته بندي و ارسال سفارش اقدام نمايد. لازم به ذکر است در صورتی که همکار در بارگذاری و قیمت گذاری محصول ثبت سفارش شده خطایی کرده باشد، به خاطر اشکالاتی که در سيستم حسابداري سايت به وجود خواهد آمد، همکار ديگر حق تغيير يا ويرايش سفارش ثبت شده  را ندارد و فقط می بايست سفارش را ارسال نماید.

3-6) مسئوليت سفارشات ارسالي شامل هرگونه خرابي، تفاوت قيمت، عدم تطابق محصول با سفارش و يا هر موردی که باعث اعتراض یا انصراف مشتری از خرید شود، بر عهده همکار بوده و مجری هيچگونه مسئوليتي در اين قبال ندارد.همچنین کليه هزينه هاي برگشتي محصول به عهده همکار خواهد بود. از طرفی اگر باعث متضرر شدن مجری و آسیب به نام تجاری گیاه‌سیتی شود، توسط مجری مورد بررسي قرار خواهد گرفت و در صورت نیاز مطابق ماده 12 عمل خواهد شد.

4-6) شماره حساب درگاه پرداخت متعلق به مجری بوده و هرگونه پرداختی باید تنها از طریق همین شماره حساب باشد و همکار حق دریافت هیچ مبلغی خارج از روند پرداخت سایت گیاه سیتی را ندارد.

5-6) همکار حق فروش اینترنتی محصولات خود با سايتي غير از مجری را ندارد و در صورت مشاهده تخلف، مطابق ماده 12 عمل خواهد شد.

6-6) در صورتي که موجودي يک محصول به اتمام رسيده و يا به هر دليل همکار مايل به فروش آن محصول نباشد، همکار مي بايست بلافاصله از طریق پنل خود، محصول را از سيستم فروش خارج کند. لذا مطابق اين بند از قرار داد همکار حق انصراف از ارسال يک سفارش را به دليل اتمام موجودي از خود ساقط مي نمايد و در صورت تخلف  مطابق بند 13 عمل خواهد شد.

7-6) همکار خود شخصاً اقدام به عکسبرداری و بارگزاری محصول می نماید و پس از تاييد مجری، در سايت نمايش داده خواهد شد.

8-6) حفظ اطلاعات حساب کاربری از جمله نام کاربری و رمز عبور بر عهده مجری بوده و در صورت عدم دقت در حفظ اطلاعات و سوءاستفاده از آنها ، هیچگونه مسئولیتی مورد توجه همکار نخواهد بود.

 

ماده 7- قطع همکاری:

در صورت اعلام مراجع ذيصلاح مبني بر عدم فروش محصولات همکار در مجری، همکاري قطع خواهد شد و محصولات همکار از سایت حذف مي شود و با همکار ظرف مدت 72 ساعت کاری به طور کامل تسويه حساب خواهد شد.

 

ماده 8- فسخ قرارداد:

هر یک از طرفین می تواند با اعلام کتبی ۳۰ روزه به طرف مقابل قرارداد را فسخ نماید. در صورت فسخ و قطع همکاری محصولات همکار از مجری حذف مي شود و با همکار ظرف مدت 72 ساعت به طور کامل تسويه حساب خواهد شد.

1-8) همکار موظف است کليه سفارشات معلق و آماده به ارسال را ارسال نمايد. در غير اينصورت امکان تسويه حساب ميسر نبوده و منوط به ارسال سفارشات معلق و آماده به ارسال مي باشد.در صورت امتناع همکار به ارسال سفارشات معلق و آماده به ارسال ، مبلغ سفارشات معلق و آماده به ارسال از حساب وي کسر ، تسويه حساب انجام و سپس قرارداد فسخ خواهد شد.

 

ماده 9- حل اختلاف:

1-9) حل اختلاف بین مشتری و همکار:

در صورت بروز هرگونه اختلاف در رابطه ی بین مشتری و همکار ، مورد اختلاف توسط مجری به عنوان داور مورد رضایت طرفین بررسی و نتیجه برای طرفین لازم الاجرا خواهد بود.

2-9) حل اختلاف در تفسیر این قرارداد:

الف) در صورت بروز هرگونه اختلاف در رابطه با تفسیر مفاد و اجرای قرارداد حاضر، ابتدا طرفین تلاش می نمایند تا از طریق مذاکره، صلح و سازش مورد را مرتفع نمایند. در صورت لاینحل ماندن مورد اختلاف، حق مراجعه به مراجع ذیصلاح قانونی شهر اصفهان برای طرفین محفوظ خواهد بود.

ب) در زمان بروز اختلاف، در صورت توافق طرفین دو طرف به انجام تعهدات اوليه خود بر اساس قرارداد تا حل مناقشه ادامه مي‌دهند، در غیر این صورت تا زمان حل و فصل کامل موضوع اختلاف تعهدات طرفین متوقف خواهد شد.

 

ماده 10- تفسیر قرارداد

۱-10 (در صورتی که به موجب حکم دادگاه یا قوانین جاری کشور هر یک از مقررات این قرارداد نامعتبر شناخته شود، اولاً خدشه‌ای به سایر مفاد قرارداد وارد نشده و ثانیاً پیشنهاد مجری در خصوص اجرای سایر مفاد قرارداد به نحوی که بیشترین تطابق را با اراده اولیه طرفین داشته باشد، پذیرفته خواهد شد.

۲-10) کلیه حقوق مجری (مصرح در این قرارداد) در زمان قرارداد و پس از آن قابل پیگیری می باشد.

 

ماده 11- ضمائم و پیوست‌ها:

1-11) در صورت فيلتر یا هک شدن سایت مجری و يا هرگونه اشکالي که به طور ناگهاني براي مجری رخ دهد و همکار نقشی در این اتفاق نداشته باشد، مجری موظف است در سریعترین زمان ممکن به رفع مشکل بپردازد. در صورتی که مشکل برطرف نشد و در صورت درخواست همکار، مجری موظف است تا نسبت به تسويه حساب همکار به طور کامل اقدام نمايد.

2-11) در صورت فيلتر شدن سایت مجری اگر تخلف مربوطه بر عهده همکار باشد(شامل فروش محصولات غير مجاز توسط پنل و...) مي بايست مبلغ ده میلیون ريال به عنوان ضرر و زيان توسط همکار به مجری پرداخت گردد.

3-11) مجری مي تواند با توجه به اقتضاي شرایط فعاليت خود را متوقف نمايد و در صورت توقف، مي بايست اقدام به تسويه حساب کامل با همکار نمايد و تا آخرين سفارش توزيع شده و واريز مبلغ آن، امکان دسترسي همکار را به پنل فروش فراهم آورد و پس از تسويه کامل مي تواند پنل را از دسترس همکار خارج سازد.

4-11) چنانچه به موجب این قرارداد از جانب همکار خسارتی به مجری یا مشتری نهایی وارد آید، همکار ضامن جبران خسارت می باشد. بدیهی است شرایط این بند جدای از ماده تخلف از قرارداد است و قابل پیگیری در مراجع ذیصلاح جمهوری اسلامی ایران خواهد بود.

5-11) هزینه ارسال سفارشات بر عهده مشتری می‌باشد.

 

ماده 12- تخلف از قرارداد:

در صورت بروز تخلف هاي مندرج در ماده‌های فوق کليه محصولات همکار از مجری حذف خواهد شد و پس از بررسی خسارات و حسابرسی ظرف مدت 72 ساعت به طور کامل با همکار تسويه حساب انجام مي گردد.