ارسال گل و گیاه فقط در شهر اصفهان مقدور است.

ماده ۱ : تعاریف و اصطلاحات

در قوانین و مقررات گیاه‌سیتی از تعاریف و اصطلاحاتی استفاده شده است که معانی مشروح آنها به صورت زیر است.

۱-۱ کاربر: افرادی اعم از حقیقی و حقوقی که در گیاه‌سیتی ثبت نام کرده و از خدمات این مجموعه استفاده می‌کنند. این افراد شامل مشتریان می‌شوند.

۲-۱ گیاه‌سیتی: مجموعه گیاه‌سیتی اعم از سایت، برنامه‌های اندرویدی و آی او اس و دیگر برنامه های وابسته به این مجموعه.

۳-۱ متخصص یا کارشناس: تمامی افرادی که به عنوان متخصص یا کارشناس در گیاه‌سیتی ثبت نام به عمل آورده و پس از گذراندن مراحل مصاحبه و دوره آموزشی به طور رسمی به گیاه‌سیتی پیوسته‌اند.

۴-۱ مشتری: کاربری که از گیاه‌سیتی خواهان دریافت خدمت است.

۵-۱ حساب کاربری: حسابی شامل اطلاعات شخصی و سابقه فعالیت کاربرها که پس از ثبت نام در گیاه‌سیتی برای آنها ایجاد می‌شود.

۶-۱ کاربرها: مجموعه کاربر و متخصص

۷-۱ خدمت یا خدمات: به معنی خدمت و خدماتی است که گیاه‌سیتی توسط متخصصان خود به کاربرها ارائه می‌دهد.

۸-۱ اعتبار: مبلغی است که در حساب کاربری کاربرها ،جهت استفاده از خدمات گیاه‌سیتی وجود دارد.

۹-۱ مواد اولیه: انواع خاک، انواع کود و سم، انواع گلدان، انواع گیاهان و وسایلی دیگر که برای انجام خدمت لازم است.

ماده ۲ : هزینه ها و درآمدها

۱-۲: پرداخت هزینه خدمات تنها از طریق کانال‌های مالی گیاه‌سیتی از جمله پرداخت اینترنتی سایت و برنامه های موبایلی و یا پرداخت نقدی به گیاه‌سیتی صورت می‌گیرد و کاربر یا متخصص می‌پذیرد در صورت بروز مشکل در پرداخت هزینه به صورت آنلاین و یا نقدی ، گیاه‌سیتی اجازه دارد مبلغ هزینه را از اعتبار کاربر یا متخصص در حساب کاربری او کسر نماید. در صورت کافی نبودن اعتبار ، کاربر موظف است از روشهای دیگر از جمله هماهنگی با گیاه‌سیتی هزینه خدمت خود را بپردازد.

۲-۲: در صورتی که به دلیل استفاده کاربر یا متخصص از حساب کاربری خود به تجهیزات فیزیکی یا نرم افزاری گیاه‌سیتی صدمه‌ای وارد شود، گیاه‌سیتی این حق را دارد که مبلغ خسارت را از اعتبار حساب کاربری متخصص یا کاربر کسر نماید و یا در صورت کافی نبودن اعتبار، مبلغ خسارت را از کاربر یا متخصص وصول نماید.

۳-۲: این امکان وجود دارد که هزینه خدمات با توجه به معیارهای نوع، مکان و زمان خدمات تغییراتی داشته و ثابت نباشند، کاربر ضمن پذیرفتن این تغییرات می‌پذیرد، پس از تایید قیمت نهایی خدمت که توسط گیاه‌سیتی به کاربر ارائه می‌شود و پرداخت آن، حق هیچگونه اعتراضی به قیمت نخواهد داشت و همچنین پس از پرداخت هزینه به گیاه‌سیتی امکان استرداد آن به کاربر وجود نخواهد داشت.

۴-۲: گیاه‌سیتی این حق را دارد که در صورت ثبت درخواست از سوی کاربر و لغو یا حاضر نشدن در محل ثبت درخواست پس از نهایی شدن توسط کاربر و هم چنین لغو در خواست و یا حاضر نشدن در محل ثبت درخواست از سوی متخصص پس از قبول درخواست، بنا به صلاح دید خود جریمه‌ای را از اعتبار کاربر یا متخصص کسر و در صورت کافی نبودن اعتبار جریمه ار از روشهای دیگر وصول نماید. هم چنین کاربر می‌پذیرد در صورت نیار به خدمت در گیاه‌سیتی ثبت درخواست کند و مسئولیت هرگونه ثبت درخواست از حساب کاربری وی بر عهده خود کاربر است.

۵-۲: متخصص گیاه‌سیتی متعهد می‌شود هیچگونه مبلغی اضافه بر مبلغ اعلام و نهایی شده در گیاه‌سیتی که به کاربر اعلام می‌شود دریافت ننماید و هم چنین کاربر می‌پذیرد در صورت پرداخت مبلغی اضافه بر مبلغ اعلام شده از سوی گیاه‌سیتی، به خواست خود او بوده و هیچگونه مسئولیتی بر عهده گیاه‌سیتی نمی‌باشد. گیاه‌سیتی پرداخت اینگونه مبالغ را پیشنهاد یا رد نمی‌کند اما از کاربر انتظار دارد که در صورت پرداخت به گیاه‌سیتی اعلام نماید.

۶-۲: در صورت بروز اشتباه از سوی کاربر در واردسازی اطلاعات هنگام ثبت درخواست کاربر ملزم به اطلاع‌رسانی می‌باشد. در غیر این صورت، اشتباه در هزینه فاکتور بر عهده کاربر بوده و مسئولیتی بر عهده گیاه‌سیتی نخواهد بود.

۷-۲: در صورت لغو درخواست از سوی متخصص پس از نهایی شدن، عدم رضایت کاربر از کیفیت اجرای خدمت و تایید کارشناسان گیاه‌سیتی مبنی بر عدم اجرای با کیفیت خدمت و صحت ادعای کاربر، هزینه پرداخت شده از سوی کاربر تا آن لحظه و برای آن خدمت به طور کامل از روشهای، افزایش اعتبار حساب کاربری یا کارت به کارت به حساب بانکی کاربر برگشت داده خواهد شد. لذا برگشت پول با احراز هویت کاربر صورت گرفته و در صورت نادرست بودن اطلاعات، عواقب آن بر عهده کاربر خواهد بود و مسئولیتی متوجه گیاه‌سیتی نیست.ضمناً گیاه‌سیتی این حق را دارد که با متخصص متخلف برخورد و با صلاح دید خود هر گونه جریمه‌ای برای ایشان در نظر بگیرد.

ماده ۳ : تلاش گیاه سیتی

۱-۳: گیاه‌سیتی تمام تلاش خود را به کار می‌گیرد تا خدمات ارائه شده به کاربر در بهترین سطح کیفی صورت گیرد. این تلاش شامل: استفاده از بهترین مواد اولیه، معرفی متخصص‌هایی مجرب و حرفه‌ای و در عین حال بدون سوءسابقه و قابل اعتماد، اجرای خدمات به صورت منظم و سر وقت، احترام به کاربر و متخصص می‌باشد و همه این موارد در راستای جلب رضایت کاربر صورت می‌گیرد.

۲-۳: گیاه‌سیتی تمام تلاش خود را بکار می‌گیرد تا مجموعه سایت و برنامه‌های موبایلی را در بهترین سطح به کاربرها ارائه دهد، اما امکان دارد بسته به شرایط و دستگاه مورد استفاده کاربرها، اختلالاتی در روند استفاده ایجاد شود که این موارد خارج از محدوده تعهدات گیاه‌سیتی بوده و گیاه‌سیتی مسئولیتی در این زمینه عهده دار نیست.

۳-۳: تمامی اطلاعات کاربرها نزد گیاه‌سیتی جز موارد محرمانه به حساب می‌آید و دسترسی به اینگونه اطلاعات توسط اشخاص ثالث اکیداً ممنوع بوده، مگر به دستور مقام قضایی و صالح.

۴-۳: ضمن اینکه گیاه‌سیتی تمام تلاش خود را برای ارائه هر چه بهتر خدمات به کاربر می‌کند. در راستای احترام به حقوق کاربرها از طریق فرم تماس با ما که به راحتی در دسترس همگان است، تمامی پیشنهادات و انتقادات را دریافت می‌نماید. ضمناً از طریق پشتیبانی گیاه‌سیتی شکایات نیز دریافت شده و در عرض حداکثر ۷۲ ساعت کاری، بررسی و به آنها پاسخ لازم داده خواهد شد. بدیهی است گیاه‌سیتی تمام تلاش خود را برای رفع اختلاف میان کاربر و متخصص، کاربر و گیاه‌سیتی و متخصص و گیاه‌سیتی انجام می‌دهد و امیدوار است هیچ یک از طرفین هیچگاه دچار خسات غیر مرتبط و ناحق نشوند.

۵-۳: مجموعه سایت و برنامه‌های موبایلی به صورتی طراحی و اجرا شده‌اند که کاربرها به راحتی بتوانند از آنها استفاده کنند. اما برای پاسخگویی به سئوالاتی که امکان دارد برای کاربرها بوجود آید، بخش سوالات متداول به راحتی در دسترس همگان قرار گرفته است تا با مراجعه به این بخش به پاسخ سوالات خود دست یابند. اما اگر پاسخی برای سوال خود پیدا نکردند می‌توانند از بخش تماس با ما سوال خود را با گیاه‌سیتی در میان بگذارند.

۶-۳: گیاه‌سیتی در راستای افزایش سطح کیفی ارائه خدمات امکان دارد، تغییراتی در مجموعه سایت، برنامه‌های موبایلی و روند ثبت درخواست ایجاد کند که این تغییرات می‌توانند شامل حذف، تعلیق یا تغییر کلی باشد. بدیهی است ادامه استفاده کاربرها از خدمات گیاه‌سیتی به منزله پذیرش این تغییرات خواهد بود.

۷-۳: گیاه‌سیتی تنها در قبال درخواستهایی متعهد به اجرا و بالا بودن کیفیت است که از طریق سایت یا برنامه‌های موبایلی گیاه‌سیتی ثبت شده باشند. حتی اگر راه آشنایی کاربر و متخصص از طریق گیاه‌سیتی باشد اما ثبت درخواستی در گیاه‌سیتی انجام نشود، گیاه‌سیتی هیچگونه مسئولیتی نسبت به خدمات و متخصص عهده دار نیست و عواقب آن بر عهده کاربر می‌باشد.

ماده ۴ : حساب کاربری

۱-۴: در گیاه‌سیتی هر فرد می‌تواند یک حساب کاربری ایجاد کند و تنها افراد دارای سن بالای ۱۸ سال و صلاحیت قانونی می‌توانند حساب کاربری داشته باشند. بدیهی است ایجاد حساب کاربری توسط کاربرها به معنای مطالعه کامل و پذیرش قوانین و مقررات گیاه‌سیتی می‌باشد. البته این امکان وجود دارد که این قوانین و مقررات در طول زمان دچار تغییراتی شوند که استفاده مستمر کاربرها از گیاه‌سیتی به معنای پذیرش این تغییرات در قوانین و مقررات است.

۲-۴: کاربرها متعهد می‌شوند که در هنگام ثبت نام و ایجاد حساب کاربری تمام اطلاعات خواسته شده را به صورت کاملاً صحیح و بروز وارد کنند، بدیهی است تمام فعالیتهایی که توسط حساب کاربری کاربرها صورت می‌گیرد، بر عهده ایشان می‌باشد. ضمناً مسئولیت حفظ و نگهداری اطلاعات حساب کاربری اعم از نام کاربری و رمز عبور بر عهده خود کاربرها بوده و ایشان موظفند مفقودی نام کاربری و رمز عبور را در اسرع وقت به گیاه‌سیتی اطلاع داده چرا که در صورت عدم اطلاع رسانی عواقب هرگونه سوء استفاده از حسای کاربری بر عهده خود ایشان است. بدیهی است مسئولیت صورت پذیرفتن تخلف از حساب کاربری کاربرها با اطلاع یا بدون اطلاع ایشان برعهده کاربرها بوده و گیاه‌سیتی این حق را دارد که به دلیل ختشه وارد شدن به اعتبار و برند خود حساب را مسدود و اعتبار آن را به عنوان وجه التزام ضبط کند. لازم به ذکر است موارد بالا حق پیگیری و برخورد قانونی با متخلف را از گیاه‌سیتی سلب نخواهد کرد.

۳-۴: کاربرها متعهد می‌شوند به هیچ فرد حقیقی یا حقوقی اجازه استفاده از حساب کاربری خود را نداده و هم چنین ایشان حق واگذاری یا انتقال حساب خود به هیچ فرد حقیقی یا حقوقی دیگر را ندارند.

۴-۴: گیاه‌سیتی تنها در موارد خاصی اقدام به احراز هویت کاربرها می‌کند و این حق برای گیاه‌سیتی وجود دارد که در صورت عدم همکاری و ندادن اطلاعات کافی از سوی کاربرها، از ارائه خدمات به ایشان خودداری و حساب کاربری ایشان را مسدود کند.

۵-۴: فرد ثبت نام کننده از سوی اشخاص حقوقی باید نماینده قانونی شرکت باشد. در غیر این صورت ایجاد حساب کاربری تخلف بوده و قابلیت پیگرد قانونی دارد.

۶-۴: گیاه‌سیتی اطلاع‌رسانی‌، بروزرسانی و تخفیف‌ را از طریق ارسال رایانامه یا پیامک به اطلاعات وارد شده کاربر صورت می‌دهد لذا اگر کاربر اطلاعاتی نادرست وارد کرده باشد، عدم ارسال مطالب بر عهده ایشان بوده و گیاه‌سیتی مسئولیتی را عهده‌دار نیست. ضمناً کاربر امکان لغو ارسال اطلاع‌رسانی‌ها را دارد اما به دلیل اینکه کانالهای ارتباطی مذکور تنها را اطلاع‌رسانی هستند، در صورت بروز اختلال پس از لغو، کاربر حق هیچگونه اعتراض نخواهد داشت و مسئولیتی متوجه گیاه‌سیتی نخواهد بود.

۷-۴: کاربر می‌پذیرد مبلغ اعتباری که در حساب کاربری خود دارد جدا از روش ذخیره آن( پرداخت از درگاه بانکی یا کدهای تخفیفی که از گیاه‌سیتی دریافت کرده است) تنها برای استفاده از خدمات گیاه‌سیتی قابل استفاده بوده و قادر نخواهد بود این مبلغ را به صورت نقد دریافت یا برای موارد خارج از گیاه‌سیتی استفاده نماید.

۸-۴: کاربرها می‌پذیرند در صورتی که گیاه‌سیتی تشخیص دهد وجود فردی حقیقی یا حقوقی باعث خسارت به کاربرهای دیگر و گیاه‌سیتی می‌شود، این حق برای گیاه‌سیتی وجود دارد که حساب کاربری فرد مذکور را مسدود و یا حذف نماید و در صورت تلاش مجدد وی برای راه‌اندازی حساب کاربری خود از این کار ممانعت به عمل آورد.

ماده ۵ : قواعد استفاده کاربرها از گیاه سیتی

۱-۵: کاربرها متعهد می‌شوند در تمامی مراحل استفاده از گیاه‌سیتی، از ثبت درخواست تا انجام خدمت درخواست شده، طابع قوانین جمهوری اسلامی ایران و عرف جامعه بوده و طبق این قوانین و عرف رفتار و درخواست خواهند کرد. بدیهی است در صورت درخواست خارج از قوانین و عرف از سوی کاربر، متخصص امکان لغو درخواست را داشته و گیاه‌سیتی این حق را دارد که با صلاح دید خود برخورد لازم را با کاربر متخلف داشته باشد حتی امکان پیگیری قضایی برای گیاه‎سیتی محفوظ خواهد بود.

۲-۵: کاربرها متعهد می‌شود به صورتی از گیاه‌سیتی استفاده کنند که باعث بروز خسارت‌های نرم‌افزاری یا سخت‌افزاری، مالی یا جانی نشود و در صورت استفاده نادرست از گیاه‌سیتی و بروز خسارت‌های نرم‌افزاری یا سخت‌افزاری، مالی یا جانی عواقب آن برعهده کاربرها بوده و گیاه‌سیتی حق هرگونه برخورد طبق صلاح دید خود را خواهد داشت.

۳-۵: کاربر متعهد می‌شود به صورتی که به اعتبار و برند گیاه‌سیتی یا شرکاء و همکاران آن ختشه وارد شود از خدمات استفاده نکند و در صورت بروز هرگونه مشکل و بررسی و تایید کارشناسان مبنی بر مقصر بودن کاربر، گیاه‌سیتی حق هرگونه برخورد طبق صلاح دید خود را دارد.

۴-۵: کاربر حق ندارد کدهای تخفیفی که از طرف گیاه‌سیتی دریافت می‌کند را بفروشد یا به صورت عمومی اطلاع‌رسانی کند. ضمناً گیاه‌سیتی این کدها را به صورت رایگان در اختیار کاربر قرار می‌دهد، پس حق تغییر، لغو یا حذف آن را داشته و کاربر حق هیچگونه اعتراضی نخواهد داشت. این کدها یا مبلغی را به اعتبار حساب کاربر اضافه یا مبلغی را از فاکتور نهایی کسر می‌کنند. بدیهی است در صورت تشخیص گیاه‌سیتی مبنی بر تخلف در دریافت یا استفاده از کدهای تخفیف، گیاه‌سیتی حق رفع تاثیر کدها را داشته و مبلغ ما به التفاوت را، یا از اعتبار حساب کاربر کسر و یا از روشهای دیگر باز می‌ستاند. ضمناً این حق را دارد که طبق صلاح دید خود با کاربر متخلف برخورد لازم را داشته باشد.

۵-۵: کاربرها حق ندارند هیچ گونه اشیاء غیر مجاز از جمله سلاح گرم یا سرد، مشروبات الکلی، مواد مخدر و … را در محل خدمت‌رسانی همراه داشته باشد. ضمناً در صورت داشتن تقاضای نامتعارف از سوی کاربر و یا همراه داشتن پرنده یا حیوانی که غیر مجاز بوده یا در روند خدمت‌رسانی اختلال ایجاد می‌کند، متخصص حق لغو درخواست کاربر را داشته که در این صورت پرداخت خسارت‌های وارده تمام و کمال بر عهده کاربر می‌باشد. هم چنین درخواست خدمت در صورتی که مالک، مستاجر یا وکیل ایشان در محل حضور نداشته باشد تخلف بوده و کاربر امکان ثبت درخواست نخواهد داشت و گیاه‌سیتی حق پیگرد قانونی و برخورد (از جمله دریافت خسارت) با فرد خاطی را خواهد داشت.

۶-۵: اشیاء غیر مجاز که کاربرها نباید همراه خود داشته باشند شامل: سلاح گرم و سرد، مشروبات الکلی، مواد مخدر، رادیواکتیو، محترقه، مایعات بیماری‌زا، سمی، بدبو، آتش‌زا، اسیدی و هرگونه اشیاء جامد و مایعی که طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران غیر مجاز تلقی شود.

۷-۵: کاربر باید اشیاء قیمتی و با ارزش خود را خارج از دید متخصص قرار دهد و قبل از خروج متخصص وجود آن اشیاء را بررسی و در صورت عدم وجود به گیاه‌سیتی اطلاع‌رسانی کند و در غیر این صورت خسارت‌های وارده بر عهده کاربر می‌باشد و مشئولیتی بر عهده گیاه‌سیتی نخواهد بود.

۸-۵: کاربرها متعهد می‌شوند از خدمات گیاه‌سیتی برای بازاریابی و تبلیغات شخصی یا برای دیگران استفاده نکنند و در صورت اطلاع مبنی برتخلف کاربرها، گیاه‌سیتی حق برخورد طبق صلاح دید خود را خواهد داشت.

۹-۵: در صورتی که در هنگام استفاده از گیاه‌سیتی و پس از اتمام خدمت‌رسانی کاربرها اطلاعاتی از کاربرهای دیگر بدست بیاورند، باید طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران و عرف جامعه از آنها استفاده کنند. در غیر این صورت گیاه‌سیتی حق پیگرد قانونی و قضایی خواهد داشت.

۱۰-۵: کاربرها می‌پذیرند تامین هرگونه نیاز سخت‌افزاری و نرم‌افزاری اعم از اینترنت و هزینه‌های مربوط به آنها برای استفاده از خدمات گیاه‌سیتی بر عهده ایشان می‌باشد.

۱۱-۵: برای خدمت‌رسانی دقیق و بدون اتلاف وقت کاربر باید زمان حضور و جنسیت متخصص را در هنگام ثبت درخواست مشخص و در قسمت توضیحات مواردی که امکان دارد بر عملکرد متخصص تاثیر بگذارد را اطلاع‌رسانی کند. در غیر اینصورت متخصص می‌تواند درخواست تغییر هزینه نهایی را داده و پس از بررسی توسط کارشناسان تایید و یا رد شود. ضمناً خسارت‌های ناشی لغو درخواست در این شرایط بر عهده کاربر می‌باشد.

۱۲-۵: کاربر می‌پذیرد وسایل مورد نیاز خدمت درخواست شده که امکان تهیه آن توسط گیاه‌سیتی و متخصص امکان پذیر نیست از جمله نردبان بلند و … بر عهده ایشان بوده و در صورت تامین نکردن اینگونه وسایل، مسئولیت انجام نشدن و یا انجام شدن بی کیفیت خدمت مورد نظر توجه کاربر بوده و گیاه‌سیتی مسئولیتی را عهده دار نیست. بدیهی است در صورت لغو درخواست از سوی متخصص در اینگونه شرایط، کاربر موظف به پرداخت ایاب و ذهاب متخصص خواهد بود و گیاه‌سیتی این حق را دارد تا به صلاح دید خود با کاربر بخورد و او را جریمه نماید.

۱۳-۵: متخصص متعهد می‌شود در نگهداری و مواظبت از وسایل کاربر تمام دقت وتلاش خود را نماید و در صورت وارد آمدن خسارت به اینگونه وسایل، جبران خسارت بر عهده ایشان بوده (کسر از اعتبار حساب کاربری، پرداخت نقدی و تحویل رسید به گیاه‌سیتی یا پرداخت از طریق درگاه بانکی با هماهنگی گیاه‌سیتی) و در صورت عدم پرداخت از سوی متخصص به دلیل ختشه وارد کردن به اعتبار گیاه‌سیتی، این شرکت حق پیگیری قضایی و جریمه کردن متخصص را به صلاح دید خود دارد.

۱۴-۵: کاربر می‌پذیرد افراد حقوقی که با گیاه‌سیتی در اجرای خدمات مشارکت دارند دارای قوانین و مقررات جداگانه‌ی خود هستند و گیاه‌سیتی در مورد اینگونه شرکتها مسئولیتی را عهده دارد نیست و اجرا و کیفیت خدمات بر عهده شرکت پذیرنده خدمت است.

۱۵-۵: متخصص متعهد می‌شود در اجرای خدمات کم کاری نداشته و با بالاترین کیفیت ممکن خدمت را انجام دهد و از زمان قبول خدمت از هرگونه رفتار خارج از عرف و شرع که موجب آزار، اذیت و رنجش کاربر شود خودداری کند. بدیهی است در صورتی که متخصص در اجرای با کیفیت خدمت سهل‌انگاری کند و یا رفتاری خارج از عرف و شرع داشته باشد که به اعتبار گیاه‌سیتی خدشه وارد کند، گیاه‌سیتی این حق را دارد که به صلاح دید خود با متخصص متخلف برخورد کرده و حتی امکان پیگرد قضایی آن نیز وجود خواهد داشت.

۱۶-۵: متخصص متعهد می‌شود تنها از مواد اولیه‌ای که گیاه‌سیتی در اختیار ایشان قرار می‌دهد استفاده کند و فقط در صورت تایید گیاه‌سیتی امکان استفاده از مواد اولیه دیگری را خواهد داشت. در غیر اینصورت گیاه‌سیتی با فرد خاطی به صلاح دید خود برخورد خواهد کرد.

۱۷-۵: کاربرها می‌پذیرند گیاه‌سیتی صرفاً پلتفرمی برای برقراری ارتباط میان کاربر و متخصص بوده و این شرکت اجراکننده خدمات نمی‌باشد. لذا متخصص در قبول یا رد درخواست و کاربر در ثبت درخواست و لغو آن (تا قبل از نهایی شدن خدمت) کاملاً مختار می‌باشد، پس هرگونه ثبت درخواست و قبول درخواست از سوی کاربر و متخصص، قراردادی لازم مستقل میان این دو بوده و گیاه‌سیتی تنها به عنوان پل ارتباطی میان طرفین عمل کرده است. لذا اجرای نادرست یا بی کیفیت خدمات برعهده متخصص بوده و گیاه‌سیتی مسئولیتی در این مورد برعهده ندارد.

ماده ۶ : کپی رایت و حق مالکیت معنوی

۱-۶: هیچ فردی از جمله کاربرها حق کپی برداری به هر نحو و برای هر منظوری را از پلتفرم گیاه‌سیتی اعم از سایت و برنامه‌های اندرویدی ندارد، چرا که تمامی آنها و دارایی‌های وابسته به موارد مذکور از جمله علامت تجاری، طرح‌های گرافیکی و روند ثبت درخواست و رویه‌های دیگر جز اموال گیاه‌سیتی بوده و مالکیت معنوی آنها را در اختیار دارد. پس هیچ فرد حقیقی یا حقوقی حق تصرف یا واگذاری آنها را نداشته و تنها در چهارچوب قوانین و مقررات گیاه‌سیتی باید از آنها استفاده نماید.

۲-۶: کاربرها به هیچ عنوان حق ندارد source code سایت و نرم‌افزارهای گیاه‌سیتی را به هر نحو و روشی استخراج نمایند و برای مهندسی معکوس، تولید سایت یا نرم‌افزارهای مشابه(به صورت جزئی یا کلی)، پیاده‌سازی پلتفرم و روش کار مشابه، قرار دادن کدها و رویه پلتفرم در اختیار عموم، تغییر در آنها یا اختلال در سرورهای گیاه‌سیتی استفاده نمایند.

۳-۶: استفاده از سایت، ثبت نام و ایجاد حساب کاربری و ثبت درخواست در گیاه‌سیتی کاملاً رایگان بوده و هیچ فرد حقیقی یا حقوقی حق دریافت مبلغی بابت انجام هیچکدام از موارد مذکور را ندارد. کاربرها در صورت پرداخت مبلغی ملزم هستند در اسرع وقت آن را به گیاه‌سیتی اطلاع دهند تا با فرد خاطی برخورد لازم و پیگیری از طریق مقام قضایی صورت گیرد. بدیهی است گیاه‌سیتی در قبال خسارت‌های ناشی از این تخلف مسئولیتی نداشته و تمام و کمال بر عهده فرد خاطی می‌باشد.

۴-۶: خروج و دسترسی به اطلاعات کاربرها از سایت و نرم‌افزارهای گیاه‌سیتی و هم چنین انتشار آنها به صورت عمومی عملی غیر قانونی است، فرد عمل‌کننده خاطی بوده و گیاه‌سیتی این حق را دارد که از طریق مراجع قضایی و قانونی با فرد مذکور برخورد لازم را نماید.

ماده ۷ : حق مالکیت کاربرها

۱-۷: در طول ثبت درخواست و پس از انجام خدمت مطالبی اعم از متن و فایل‌های چند رسانه‌ از کاربران دریافت خواهد شد، این مطالب پس از ارسال به سرورهای گیاه‌سیتی تحت مالکیت معنوی آن قرار گرفته و می‌تواند برای بازاریابی، تبلیغات و تولید محتوا از آنها استفاده نماید، هم چنین حق واگذاری به افراد حقیقی و حقوقی دیگر را نیز دارا می‌باشد.

ماده ۸ : ثبت درخواست

ایت و نرم‌افزارهای گیاه‌سیتی و هم چنین انتشار آنها به صورت عمومی عملی غیر قانونی است، فرد عمل‌کننده خاطی بوده و گیاه‌سیتی این حق را دارد که از طریق مراجع قضایی و قانونی با فرد مذکور برخورد لازم را نماید.

ماده ۷: کپی رایت و حق مالکیت کاربرها
۱-۷: در طول ثبت درخواست و پس از انجام خدمت مطالبی اعم از متن و فایل‌های چند رسانه‌ از کاربران دریافت خواهد شد، این مطالب پس از ارسال به سرورهای گیاه‌سیتی تحت مالکیت معنوی آن قرار گرفته و می‌تواند برای بازاریابی، تبلیغات و تولید محتوا از آنها استفاده نماید، هم چنین حق واگذاری به افراد حقیقی و حقوقی دیگر را نیز دارا می‌باشد.

ماده ۸: ثبت درخواست
۱-۸: ثبت درخواست در گیاه‌سیتی رایگان می‌باشد. برای ثبت درخواست کاربر باید در گیاه‌سیتی ثبت نام نماید و روند ثبت درخواست را تا نهایی شدن درخواست ادامه دهد. بدیهی است تا زمانی که درخواست نهایی نشده باشد گیاه‌سیتی هیچگونه مسئولیتی در قبال انجام خدمت مورد نظر نخواهد داشت و حق اعتراضی برای کاربر وجود ندارد. پس از ثبت درخواست، سفارش کاربر بین متخصص‌ها به مناقصه گذاشته شده و متخصص‌ها قیمتهای خود را اعلام می‌کنند، پس از آن کاربر موارد پیشنهادی را بررسی و بهترین گزینه را به اختیار خود انتخاب می‌نماید. این انتخاب و تایید هزینه خدمت از سوی کاربر به منزله ثبت نهایی درخواست بوده و پس از آن کاربر امکان لغو آن را مگر در صورت پرداخت جریمه و خسارت به گیاه‌سیتی نخواهد داشت.

۲-۸: زمانی یک درخواست نهایی می‌شود که کاربر هزینه ارائه شده از سوی گیاه‌سیتی برای انجام خدمت را تایید نماید و با این تایید کاربر قرار مستقل خود با متخصص را شروع کرده است. در صورتی که کاربر طبق زمان اعلامی خود در محلی که برای درخواست ثبت شده است حاضر نباشد و یا بعد از نهایی شدن ثبت درخواست اقدام به لغو آن نماید، ضمن پرداخت کامل هزینه خدمت، گیاه‌سیتی می‌تواند بنا به صلاح دید خود کاربر را برای دریافت خسارت جریمه (کسر از اعتبار حساب کاربری، پرداخت نقدی و تحویل رسید به گیاه‌سیتی یا پرداخت از طریق درگاه بانکی با هماهنگی گیاه‌سیتی) نماید. لازم به ذکر است دریافت جریمه حق مسدودسازی حساب کاربری کاربر از سوی گیاه‌سیتی را نفع نمی‌نماید.

۳-۸: کاربر می‌پذیرد اطلاعاتی از جمله شماره تماس، آدرس و دیگر مواردی که برای ثبت درخواست لازم است را با رضایت کامل خود در اختیار گیاه‌سیتی قرار می‌دهد و گیاه‌سیتی می‌تواند بخشی از این اطلاعات را که برای انجام خدمت نیاز است، در اختیار متخصص قرار دهد.

۴-۸: نظرات، پیشنهادات و انتقادات کاربرها به راحتی از طریق تماس با ما ثبت خواهد شد و در انظار عموم قرار خواهند گرفت، اما بدیهی است گیاه‌سیتی از کاربرها انتظار دارد مطابق با عرف و شئونات اسلامی نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را بیان نمایند. هم چنین گیاه‌سیتی حق عدم انتشار و حذف نظرات خارج از اخلاق، عرف و شئونات اسلامی را خواهد داشت. ضمناً گیاه‌سیتی نظرات مثبت یا منفی کاربر در مورد متخصص یا خدمت را رد یا تایید نمی‌نماید و نمایش آنها هیچگاه به معنای تایید فنی این نظرات نخواهد بود.

۵-۸: در صورتی که کاربر از متخصص، خدمت یا از شیوه انجام آن شکایتی داشته باشد، حداکثر تا هفت روز کاری می‌تواند از طریق پشتیبانی گیاه‌سیتی، شکایت خود را مطرح نماید و گیاه‌سیتی حداکثر در ۷۲ ساعت کاری شکایت را بررسی و پس از نظر کارشناسان پاسخ مناسب را ارسال خواهد کرد. بدیهی است اگر کاربر بعد از بیش از هفت روز اقدام به طرح شکایت نماید، به دلیل عدم اطمینان از مستندات شکایت وی رد و بررسی نخواهد شد و حق شکایت از وی سلب می‌شود.

ماده ۹ : برقراری صلح و رفع اختلاف

۱-۹: در صورت اختلاف میان طرفین و وارد شدن خسارت به هر طرف گیاه‌سیتی تمام تلاش خود را برای رفع اختلاف و برقراری صلح میان دو طرف خواهد کرد و پس از بررسی مستندات و دریافت نظر کارشناسان فرد خاطی را اعلام می‌کند که تمام خسارت‌های وارده بر عهده ایشان بوده و باید از طریق روشهایی که گیاه‌سیتی مشخص می‌کند(کسر از اعتبار حساب کاربری، پرداخت نقدی و تحویل رسید به گیاه‌سیتی یا پرداخت از طریق درگاه بانکی با هماهنگی گیاه‌سیتی) در اسرع وقت به پرداخت آن اقدام نماید. بدیهی است در صورت عدم پرداخت خسارت از سوی خاطی گیاه‌سیتی این حق را دارد تا به صلاح دید خود با فرد مذبور بخورد و در مراجع قضایی و قانونی اقدام به پیگیری نماید.

۲-۹: کاربرها متعهد می‌شوند پس از بررسی مستندات و نظردهی کارشناسان و اعلام خاطی توسط گیاه‌سیتی، رای را به عنوان رای نهایی پذیرفته و ملزم به اجرای آن می‌باشند.

۳-۹: در صورت بروز اختلاف میان گیاه‌سیتی و کاربرها، هر دو طرف تمام تلاش خود را برای رسیدن به صلح در آرامش و متانت بکار خواهند گرفت. در صورتی که به هر نحو طرفین برای حل اختلاف توافق نکردند، می‌توانند از طریق مراجع قضایی و قانونی به پیگیری اختلاف خود اقدام نمایند.

۴-۹: در صورتی که متخصص با اطلاعات کاربری جعلی و نادرست یا همکاری با کاربر دیگر یا دوستان و آشنایان خود اقدام به ایجاد حساب کاربری کرده و از طریق آن به ثبت درخواست و قبول همان درخواست اقدام کند و گیاه‌سیتی از این اقدام مطلع شود، این عمل تقلب و تخلف تلقی می‌شود و گیاه‌سیتی پس از بررسی و نظر کارشناسان این حق را دارد که پنج برابر هزینه خدمت را از فرد متخلف از طریق کسر از اعتبار حساب کاربری، پرداخت نقدی و تحویل رسید به گیاه‌سیتی یا پرداخت از طریق درگاه بانکی با هماهنگی گیاه‌سیتی به عنوان جریمه دریافت نماید. بدیهی است دریافت این مبلغ حقوق گیاه‌سیتی برای مسدودسازی حساب کاربری فرد متخلف، ممانعت از ایجاد حساب جدید توسط وی و پیگیری قضایی و قانونی تخلف را سلب نکرده و گیاه‌سیتی می‌تواند بنا به صلاح خود اقدام نماید.

۵-۹: متخصص متعهد می‌شود که درخواست‌ و رفتاری خارج از قوانین شرکت و کار حرفه‌ای از جمله دریافت مبلغی بیش از فاکتور نهایی و درخواست تماس کاربر با وی خارج از روند ثبت درخواست گیاه‌سیتی نداشته باشد. در غیر اینصورت متخصص متخلف تلقی شده و گیاه‌سیتی می‌تواند به صلاح دید خود با وی برخورد نماید.

۶-۹: کاربر می‌پذیرد در صورت پرداخت مبلغی بیش از فاکتور نهایی به اختیار خود او بوده و مسئولیتی متوجه گیاه‌سیتی نمی‌باشد. ضمناً در صورت تماس کاربر خارج از روند ثبت درخواست گیاه‌سیتی با متخصص برای انجام خدمت، تمام عواقب آن از جمله انجام نشدن یا بی کیفیت انجام شدن خدمت یا رفتار نادرست و مخاطره آمیز از سوی متخصص متوجه کاربر بوده و گیاه‌سیتی هیچگونه مسئولیتی عهده دار نیست و حل اختلاف میان طرفین بر عهده خود ایشان می‌باشد.

۷-۹: ثبت نام کاربرها و ایجاد حساب کاربری در گیاه‌سیتی و استفاده مستمر از خدمات گیاه‌سیتی به هر نحو به منزله مطالعه کامل و پذیرش بی چون و چرای قوانین و مقررات گیاه‌سیتی و تغییراتی است که امکان دارد در گذشت زمان در این قوانین و مقررات ایجاد شوند. لازم به ذکر است هرگونه استفاده از گیاه‌سیتی، روند، علامت، نشانه، اشکال، عبارات، نشان الکترونیکی و اعلام تصدیق داده‌های صادره از گیاه‌سیتی که نشان از هویت امضاکننده داشته باشد و به این قوانین یا استاد دیگر الحاق شود مانند یک امضای دست‌نویس دارای اعتبار بوده و رد اعتبار آن از سوی کاربرها، از ایشان سلب خواهد شد.

۸-۹: کاربر می‌پذیرد برای آسان‌تر و سریع‌تر شدن روند کار، تغییرات قوانین و مقررات از جمله حذف یا اضافه شدن شروط، ابلاغیه‌ها، اطلاعیه‌ها و طرح‌های تشویقی از طریق رایانامه و سیستم رایانه‌ای گیاه‌سیتی صورت بپذیرد و کاربر ضمن اطلاع از شروط و روند اجرایی آنها، موافقت خود را با تاثیر شروط اعلام می‌دارد. هم چنین حفاظت از اطلاعات حساب کاربری بر عهده کاربر بوده و وی مسئولیت هرگونه اقدام و پیام ارسالی از حساب خود را بر عهده داشته و حق هر گونه جعلی خواندن و رد این اقدامات را نخواهد داشت. در ضمن کاربر با استفاده از گیاه‌سیتی و ثبت درخواست موافقت خود را با انعقاد هرگونه عمل حقوقی از جمله عقود و معاملات از روش سیستم رایانه‌ای و الکترونیکی اعلام می‌نماید.

۹-۹: بر اساس ماده ۱۰ قانون مدنی این قوانین و مقررات به عنوان یک قرارداد الزام آور میان روابط گیاه‌سیتی و کاربرها در صورتی که مخالف صریح قانون نباشد، نافذ است. ضمناً کلیه قوانین حاکم در نظام جمهوری اسلامی ایران بر تعبیر، نفسیر، اجرا و تاثیر این قرارداد حاکم خواهد بود.

منوی اصلی