ارسال گل و گیاه فقط در شهر اصفهان مقدور است.

آیا برای خرید گیاه مورد نظر دچار شک و تردید هستید؟

نگران نباشید! از کارشناسان گیاه سیتی کمک بگیرید

برای خرید آگاهانه و انتخاب گیاه متناسب با شرایط نگهداری خودتان می توانید از کارشناسان متخصص گیاه سیتی مشاوره و راهنمایی دریافت کنید.

ارتباط با کارشناس گیاه سیتی در اینستاگرام : تماس با اینستاگرام کارشناس گیاه سیتی ارتباط با کارشناس گیاه سیتی در واتس آپ : واتس آپ گیاه سیتی

 • گیاه سیتی جمعه ها تعطیل می باشد و امکان ارسال سفارش وجود ندارد. به همین خاطر سفارشات ثبت شده در روز پنج شنبه و جمعه در اولین روز کاری بعد ارسال میشوند.
 • گیاه سیتی صحت و سلامت گیاهان ارسالی را تضمین می کند اما با توجه به اینکه گیاهان موجودات زنده هستند ، طبیعی است گیاه ارسالی کمی در جزئیات مانند رنگ و سایز  با عکس درج شده در سایت متفاوت باشد البته در صورت نارضایتی، تا ۷۲ ساعت ( سه روز ) امکان مرجوعی وجود دارد.
 • به دلیل جا به جایی گیاهان، لطافت بالای آنها و شرایط خاص هر گیاه، کمی زخم فیزیکی و نوک سوختگی در برگ گیاهان طبیعی بوده و نشانه عدم سلامت گیاه نیست. اما گیاه سیتی کیفیت گیاه ارسالی را با امکان مرجوعی  ۷۲ ساعته (سه روز )  تضمین می کند.
 • در گیاه سیتی هر روز از ساعت ۹ الی ۱۷ امکان ثبت سفارش وجود دارد تا در همان روز آماده سازی و ارسال صورت بگیرد. در غیر این صورت سفارش هایی که بعد از ساعت ۱۷ و در روزهای تعطیل ثبت شوند در اولین روز کاری بعد، آماده و ارسال خواهند شد.
 • بسته نگهداری اختصاصی هر گیاه شامل کارتی که حاوی کد تخفیف جهت خرید مجدد و بارکد لینک صفحه توضیحات کامل نحوه نگهداری گیاه میباشد و سیخ چوبی که برای روش آبیاری خاص توضیح داده شده در  صفحه نحوه نگهداری گیاه استفاده میشود، به همراه گیاهان سفارش داده شده ، ارسال خواهد شد.
 • در صورت عدم حضور تحویل گیرنده در محل تحویل که منجر به عودت سفارش گردد، این رفت و آمد میتواند باعث افت کیفیت محصول شود و  از طرفی گیاه سیتی حداکثر ۲۴ ساعت کاری مسئولیت سفارش عودت داده شده را برعهده میگیرد. لازم به ذکر است ارسال مجدد سفارش شامل ۸۰ هزار تومان هزینه ارسال خواهد شد.
 • لوازم جانبی مانند زیر گلدانی، پایه و … در صورتی به همراه گیاه ارسال خواهند شد که شامل یکی از حالات زیر باشند:
  ۱- در عکس محصول وجود داشته باشند.
  ۲- به صورت مجزا ثبت سفارش شده باشند.
 • در صورت داشتن درخواستی خاص مانند درج دلنوشته بر روی هدیه ، ارسال در زمانی خاص و غیره ، حتماً مورد را به طور کامل در قسمت  توضیحات بخش تسویه حساب بنویسید. در صورت فراموشی حتماً از طریق تماس تلفنی مورد درخواستی را اطلاع دهید.
 • در صورتی که برای هدیه قصد ارسال دو محصول مشابه برای دو آدرس متفاوت را دارید، باید برای هر کدام به صورت مجزا ثبت سفارش نمایید.
 • به طور معمول ارسال سفارش‌ها در همان روز یا حداکثر ۱۲ ساعت کاری انجام خواهد گرفت و در صورت بروز مشکل حتماً با شفارش دهنده هماهنگی های لازم انجام خواهد شد.
 • بهتر است برای ارسال بهتر و دقیق سفارش، بعد از ثبت سفارش لوکیشن تحویل گیرنده به همراه نام و نام خانوادگی سفارش دهنده به واتس اپ گیاه سیتی ارسال شود. در صورت عدم احتمال مرجوع شدن سفارش افزایش میابد.
 • در صورت ثبت سفارش به عنوان هدیه، حتماً مشخصات سفارش دهنده باید در قسمت اصلی و ابتدایی بخش تسویه حساب و مشخصات تحویل گیرنده باید با فعال کردن گزینه حمل و نقل به آدرس متفاوت ، در قسمت دوم وارد شود. همچنین به منظور هماهنگی باید نام و نام خانوادگی و شماره موبایل تحویل گیرنده در قسمت توضیحات وارد شود. در  غیر این صورت در صورت مرجوع شدن کالا مسئولیتی بر عهده گیاه سیتی نخواهد بود.

منوی اصلی